fcicrop

CALENDAR COMPETITIONAL A.CH.R. 2024

                                                                                                          

CALENDAR COMPETITIONAL A.CH.R. 2024

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

ALBUM FOTO

20.01

TIMISOARA

C.A.C.

A.CH.R.TIMIS

ALBUM FOTO

20.01

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

ALBUM FOTO

21.01

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

ALBUM FOTO

21.01

TIMISOARA

TURNEUL CAMPIONILOR

A.CH.R.TIMIS

ALBUM FOTO

10.02

PLOIESTI

C.A.C.

A.CH.SEMPER FIDELIS

ALBUM FOTO

10.02

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

ALBUM FOTO

11.02

PLOIESTI

C.A.C.

A.CH.SEMPER FIDELIS

ALBUM FOTO

11.02

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

ALBUM FOTO

23.03

DEVA

2 x C.A.C.

A.CH.HUNEDOARA

29.03

AGNITA (SB)

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

ALBUM FOTO

30.03

AGNITA (SB)

C.A.C.

A.CH.SIBIU

ALBUM FOTO

30.03

AGNITA (SB)

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

ALBUM FOTO

31.03

AGNITA (SB)

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

ALBUM FOTO

06.04

BELCIUGATELE (CL)

C.A.C.

A.CH.IALOMITA

ALBUM FOTO

06.04

BELCIUGATELE (CL)

C.A.C.I.B.

A.CH.IALOMITA

ALBUM FOTO

07.04

BELCIUGATELE (CL)

C.A.C.I.B.

A.CH.IALOMITA

ALBUM FOTO

13.04

BISTRITA

C.A.C.

A.CH.BISTRITA

ALBUM FOTO

13.04

BISTRITA

C.A.C.I.B.

A.CH.BISTRITA

ALBUM FOTO

14.04

BISTRITA

C.A.C.

A.CH.BISTRITA

ALBUM FOTO

14.04

BISTRITA

C.A.C.I.B

A.CH.BISTRITA

ALBUM FOTO

20.04

SATU MARE

C.A.C.

A.CH.SATU MARE

20.04

SATU MARE

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

21.04

SATU MARE

C.A.C.

A.CH.SATU MARE

21.04

SATU MARE

C.A.C.IB.

A.CH.SATU MARE

11.05

TIMISOARA

C.A.C.

A.CH.R.TIMIS

11.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

12.05

TIMISOARA

C.A.C.

A.CH.R.TIMIS

12.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.R.TIMIS

18.05

BRAILA

2 X C.A.C.

A.CH.Z.BRAILA

18.05

SUCEAVA

C.A.C.

A.CH.SUCEAVA

18.05

SUCEAVA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUCEAVA

19.05

SUCEAVA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUCEAVA

25.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

25.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

26.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

26.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

08.06

BUCURESTI

C.A.C.

A.CH.M.B.

08.06

BUCURESTI

C.A.C.I.B.

A.C.H.M.B.

09.06

BUCURESTI

C.A.C.

A.CH.M.B.

09.06

BUCURESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.M.B.

15.06

SIBIU

C.A.C.

A.CH.SIBIU

15.06

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

16.06

SIBIU

C.A.C.

A.CH.SIBIU

16.06

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

05.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

06.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

06.07

ARAD

C.A.C.

A.CH.ARAD

07.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

13.07

PLOIESTI

CA.C.

A.CH.SEMPER FIDELIS

13.07

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

14.07

PLOIESTI

C.A.C.

A.CH.SEMPER FIDELIS

14.07

PLOIESTI

C.A.C.IB.

A.CH.SEMPER FIDELIS

26.07

BRADU (AG)

C.A.C.

A.CH.ARGES

27.07

BRADU (AG)

C.A.C.

A.CH.ARGES

17.08

BODOC(CV)

C.A.C.

A.CH.COVASNA

17.08

BODOC(CV)

C.A.C.I.B.

A.CH.COVASNA

18.08

BODOC(CV)

C.A.C.I.B.

A.CH.COVASNA

31.08

ALBA IULIA

C.A.C.

A.CH.ALBA

31.08

ALBA IULIA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

01.09

ALBA IULIA

C.A.C.

A.CH.ALBA

01.09

ALBA IULIA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

07.09

BUZAU

C.A.C.

A.CH. MUNTENIA BUZAU

07.09

BUZAU

C.A.C.

A.CH. MUNTENIA BUZAU

08.09

BUZAU

C.A.C.I.B.

A.CH. MUNTENIA BUZAU

13.09

TG. MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

13.09

TG.MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

14.09

TG.MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

14.09

TG.MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

15.09

TG. MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

15.09

TG.MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

21.09

CAREI

C.A.C.

A.CH.SATU MARE

21.09

CAREI

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

28.09

CRAIOVA

C.A.C.I.B.

A.CH.OLTENIA

28.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

28.09

IASI

C.A.C.I.B.

A.CH.IASI

29.09.

CRAIOVA

C.A.C.I.B.

A.CH.OLTENIA

29.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

29.09

IASI

C.A.C.I.B.

A.CH.IASI

12.10

TURDA

C.A.C.

A.CH.TURDA

12.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

13.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

18.10

SLATINA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUD-VEST

19.10

SLATINA

C.A.C.

A.CH.SUD-VEST

19.10

SLATINA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUD-VEST

20.10

SLATINA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUD-VEST

19.10

FOCSANI

C.A.C.

A.CH.VRANCEA

19.10

FOCSANI

C.A.C.I.B.

A.CH.VRANCEA

20.10

FOCSANI

C.A.C.I.B.

A.CH.VRANCEA

25.10

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.ORADEA

26.10

ORADEA

C.A.C.

A.CH.ORADEA

26.10

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.ORADEA

27.10

ORADEA

C.A.C.

A.CH.ORADEA

27.10

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.ORADEA

        

CLUBURI 2024

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

23.02

ARAD (MANDRULOC)

BH

A.C.M.R.

24-25.02

ARAD (MANDRULOC)

SELECTIE ECHIPA NATIONALA

A.C.M.R.

01-03.03

IONESTI (DB)

IGP, BH

A.C.N.C.G.

01-03.03

DUMBRAVIOARA(MS)

BH, TSAC, MD, IGP, AG,

CANICROSS, BIKEJORING

C.C.B.O.

01-03.03

DUMBRAVIOARA(MS)

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

09-10.03

BUZIAS

IPO-R, TSAC

C.N.E.C.

15-17.03

MEDGIDIA(CT)

COMPETITIE CLUB

A.C.N.C.G

15-17.03

MEDGIDIA(CT)

SELECTIE, TCCCG

A.C.N.C.G.

22-24.03

DOMNESTI(IF)

BH, TSAC

IGP - EXAMEN CALIFICARE F.C.I. WM

A.C.N.C.G.

23-24.03

BUZAU

CACT, TAN

C.N.C.A.

26-30.03

CALAFAT/CARACAL

5 CACIT INSULARI

5 CACIT CONTINENTALI

5 CACIT GRANDE CERCA

C.N.C.A.

29.03

AGNITA

COMPETITIE CLUB

C.T.T.B.R.

30.03

SATU MARE

TAN

A.C.P.R.

30.03

SATU MARE

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

30.03

BUCURESTI

DERBY, VJP, TAN

A.C.P.R.

31.03

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

31.03

AGNITA

COMPETITIE CLUB

C.C.R.

05-07.04

CAMPIA TURZII(CJ)

COMPETITIE CLUB

A.C.N.C.G.

05-07.04

CAMPIA TURZII(CJ)

SELECTIE, TCCG

A.C.N.C.G.

06.04

LIPOVA

DERBY, VJP, TAN

A.C.P.R.

07.04

LIPOVA

CAMPIONAT CLUB

A.C.P.R.

06.04

LIPOVA

PROBA URMA DE SANGE

A.C.L.C.R.

07.04

LIPOVA

COMPETITIE CLUB

A.C.L.C.R.

06-07.04

TIMISOARA

SELECTIE ECHIPA NATIONALA

A.C.M.R.

07.04

BELCIUGATELE

COMPETITIE CLUB

C.R.C.A.

13.04

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

A.S.A.O.

13.04

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

A.C.C.C.E.

13.04

CLUJ NAPOCA

PROBA URMA DE SANGE

A.C.L.C.R.

13.04

ORADEA

DERBY, VJP, TAN

A.C.P.R.

14.04

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

14.04

CLUJ NAPOCA

COMPETITIE CLUB

A.C.L.C.R.

14.04

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

19-21.04

SFANTU GHEORGHE

 IGP - BH, TSAC

A.C.N.C.G.

20.04

SATU MARE

COMPETITIE CLUB

E.T.M.

20-21.04

BACAU

PROBA URMA DE SANGE

A.C.L.C.R.

20-21.04

SLATINA

CACT, TAN

C.N.C.A.

21.04

SUCEAVA

COMPETITIE CLUB, SELECTIE

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

27-28.04

COPSA MICA (SB)

IPO-R, BH, TSAC

C.N.E.C.

27-28.04

ORADEA

DERBY

A.C.P.R.

27-28.04

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

27-28.04

ORADEA

CAC

A.C.P.R.

10-12.05

ODORHEI

IGP, BH, AD, TSAC

A.D.R.K.

11.05

TIMISOARA

COMPETITIE CLUB

D.C.R.

11.05

TIMISOARA

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

17-19.05

PECICA(AR)

IGP - CACIT

A.C.N.C.G.

18-19.05

PECICA (AR)

SELECTIE ECHIPA NATIONALA

A.C.M.R.

25.05

ZABALA (CV)

COMPETITIE CLUB, SELECTIE

A.E.C.M.

25.05

ORADEA

COMPETITIE CLUB - CAMPIONAT

B.C.C.

24-26.05

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.N.C.G.

24-26.05

ORADEA

SELECTIE, TCCG

A.C.N.C.G.

25-26.05

CRAIOVA

IPO-R, CACT

C.N.E.C.

01.06

BRASOV

COMPETITIE CLUB

E.B.C.R.

01-02.06

BUCURESTI

AGILITY, TSAC, BH, MD 1, 2

A.CH. METROPOLITANA BUCURESTI

07-09.06

CREVEDIA(DB)

COMPETITIE CLUB

A.C.N.C.G.

07-09.06

CREVEDIA(DB)

SELECTIE, TCCG

A.C.N.C.G.

14-16.06

SFANTU GHEORGHE

TSAC, BH, IGP

A.CH. COVASNA

16.06

SIBIU

COMPETITIE CLUB

C.C.R.

21-23.06

CIOROGARLA (IF)

MD, BH

A.C.M.R.

29-30.06

BALS (OT)

IPO-R, TSAC

C.N.E.C.

05.07

ARAD

COMPETITIE CLUB

C.N.C.T.R.

05.07

ARAD

COMPETITIE CLUB

C.C.A.R.

05.07

ARAD

COMPETITIE CLUB

C.R.C.A.

05.07

ARAD

COMPETITIE CLUB

A.C.C.I.C.

13.07

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

13.07

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.C.T.R.

13.07

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.C.A.R.

14.07

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB, SELECTIE

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

17.08

BODOC(CV)

COMPETITIE CLUB

A.S.A.O.

07-08.09

CRAIOVA

IPO-R, TSAC, CACIT

C.N.E.C.

30.08-01.09

MICFALAU(CV)

BH, TSAC, MD, IGP, AG,

CANICROSS, BIKEJORING

C.C.B.O.

30.08-01.09

MICFALAU(CV)

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

13.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

13.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

C.N.C.T.R.

14.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

C.R.C.A.

14-15.09

ORADEA

SOLMS, AZP, HZP, VGP

A.C.P.R.

14.09

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

15.09

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

20-21.09

CAMPIA TURZII

EXAMEN SELECTIE TNAR

 COMPETITIE CLUB

D.C.R.

21-22.09

LIPOVA

SOLMS, AZP, HZP, VGP

A.C.P.R.

21.09

LIPOVA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

22.09

LIPOVA

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

21-22.09

BUZAU

CACT, TAN (INSULARI)

C.N.C.A.

28.09

TIMISOARA

COMPETITIE CLUB, SELECTIE

A.E.C.M.

28-29.09

BUCURESTI

SOLMS, AZP, HZP, VGP

A.C.P.R.

28.09

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

29.09

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

A.C.P.R.

05.10

BUCURESTI

COMPETITIE CLUB

E.B.C.R.

04-06.10

ISALNITA(OT)

CAMPIONAT CRESTERE

A.C.N.C.G.

04-06.10

ISALNITA(OT)

SELECTIE

A.C.N.C.G.

05-06.10

SLATINA

CACT, TAN (INSULARI)

C.N.C.A.

06.10

SUCEAVA

COMPETITIE CLUB, SELECTIE

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

12-13.10

BUCURESTI

AGILITY, TSAC, BH

A.CH. METROPOLITANA BUCURESTI

19.10

SLATINA

COMPETITIE CLUB

A.S.A.O.

19.10

SLATINA

COMPETITIE CLUB

B.C.C.

19.10

SLATINA

COMPETITIE CLUB

E.T.M.

20.10

SLATINA

COMPETITIE CLUB

C.C.A.R.

20.10

SLATINA

COMPETITIE CLUB

A.C.C.I.C.

19-20.10

CRAIOVA

CAMPIONAT NATIONAL SALVARE

C.N.E.C.

25.10

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

26.10

ORADEA

COMPETITIE CLUB

A.C.C.C.E.

02.11

BUZAU

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

06-10.11

CALAFAT/CARACAL

5 CACIT INSULARI

5 CACIT CONTINENTALI

5 CACIT GRANDE CERCA

C.N.C.A.

09-10.11

CLUJ NAPOCA

SELECTIE ECHIPA NATIONALA

A.C.M.R.

15-17.11

ORADEA

BH, TSAC, MD, IGP, AG,

CANICROSS, BIKEJORING

C.C.B.O.

15-17.11

ORADEA

COMPETITE CLUB – CAMPIONAT NATIONAL

C.C.B.O.

06-07.12

DEVA

BH, TSAC, MD, IGP, AG,

CANICROSS, BIKEJORING

C.C.B.O.

06-07.12

DEVA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

A.C.C.C.E.

A.C.C.I.C.

Asociatia Club Caini Cireada Elvetieni

Asociatia Cane Corso Italiano Club

A.C.M.R.

Asociatia Club Mondioring Romania

A.C.L.C.R.

A.C.N.C.G.

Asociatia pentru Caini Limieri si Copoi din Romania

Asociatia Clubul National de Ciobanesc German

A.C.P.R.

Asociatia pentru Caini Pontatori din Romania

A.D.R.K.

Asociatia Danubius Rottweiler Klub

A.E.C.M.

A.R.K.C.C.

Asociatia Euro Club Mioritic

Asociația Russian Karolek Caucasian Club

A.S.A.O.

Asociatia S.A.O. – Ciobanesc de Asia Centrala

B.C.C.

Boxer Club Carpatia

C.C.A.R.

C.C.B.O.

Clubul Cainilor de Agrement din Romania

Clubul Cainilor Belgieni si Olandezi

C.C.R.

Carpatin Club Romania

C.C.C.

Clubul Crescatorilor de Corbi

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

Clubul National Bucovina al Crescatorilor si Proprietarilor de Caini de Rasa Ciobanesc Romanesc de Bucovina

C.N.C.A.

Clubul National Caini Aret

C.N.E.C.

Clubul National de Educare Canina

C.N.C.T.R.

Clubul National al Cresactorilor de Teckel din Romania

C.N.T.

Clubul National de Terrieri

C.R.C.A.

Clubul Retrieverilor si al Cainilor de Apa

C.S.C.

Cocker Spaniel Club

D.C.R.

Doberman Club Romania

E.B.C.R.

English Bulldog Club Romania

E.T.M.

Euroclub Tibetan Mastiff

yuki

PEDIGREE DOGS OFFER SO MUCH

FCI ROMANIA960

Share a picture with your dog!

Click here 

Actualizari poze Best in Show

Fotografii Best in Show 2024:  Timisoara, Ploiesti, Agnita, Belciugatele new, Bistrita new

cdmec142

A.Ch.R pe Facebook