fcicrop

CALENDARUL COMPETITIONAL A.CH.R. 2022

                                                                                                          

CALENDARUL COMPETIȚIONAL A.CH.R. 2022

             

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

25.03

DUMBRAVENI

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

26.03

DUMBRAVENI

C.A.C.

A.CH.SIBIU

26.03

DUMBRAVENI

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

27.03

DUMBRAVENI

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

09.04

SATU MARE

C.A.C.

A.CH.SATU MARE

09.04

SATU MARE

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

10.04

SATU MARE

C.A.C.I.B.

A.CH.SATU MARE

30.04

SUCEAVA

C.A.C.

A.CH.SUCEAVA

30.04

SUCEAVA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUCEAVA

01.05

SUCEAVA

C.A.C.I.B.

A.CH.SUCEAVA

06.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.TIMIS

07.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.TIMIS

07.05

TIMISOARA

C.A.C.

A.CH.TIMIS

08.05

TIMISOARA

C.A.C.I.B.

A.CH.TIMIS

28.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

28.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

29.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.

A.CH.NAPOCA

29.05

CLUJ NAPOCA

C.A.C.I.B.

A.CH.NAPOCA

28.05

CONSTANTA

C.A.C.

A.CH.HOBBY

28.05

CONSTANTA

C.A.C.I.B.

A.CH.HOBBY

29.05

CONSTANTA

C.A.C.

A.CH.HOBBY

29.05

CONSTANTA

C.A.C.I.B.

A.CH.HOBBY

04.06

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.ORADEA

04.06

ORADEA

C.A.C.

A.CH.ORADEA

05.06

ORADEA

C.A.C.I.B.

A.CH.ORADEA

05.06

ORADEA

C.A.C.

A.CH.ORADEA

11.06

SIBIU

C.A.C.

A.CH.SIBIU

11.06

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

12.06

SIBIU

C.A.C.

A.CH.SIBIU

12.06

SIBIU

C.A.C.I.B.

A.CH.SIBIU

18.06

FOCSANI

C.A.C.

A.CH.VRANCEA

18.06

FOCSANI

C.A.C.I.B.

A.CH.VRANCEA

19.06

FOCSANI

C.A.C.

A.CH.VRANCEA

19.06

FOCSANI

C.A.C.I.B.

A.CH.VRANCEA

02.07

PLOIESTI

C.A.C.

A.CH.SEMPER FIDELIS

02.07

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

03.07

PLOIESTI

C.A.C.I.B.

A.CH.SEMPER FIDELIS

08.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

09.07

ARAD

C.A.C.

A.CH.ARAD

09.07

ARAD

C.A.C.I.B.

A.CH.ARAD

10.07

ARAD

C.A.C.

A.CH.ARAD

10.07

ARAD

C.A.C.I.B

A.CH.ARAD

23.07

BISTRITA

C.A.C.I.B.

A.CH.BISTRITA

23.07

BISTRITA

C.A.C.

A.CH.BISTRITA

24.07

BISTRITA

C.A.C.I.B.

A.CH.BISTRITA

24.07

BISTRITA

C.A.C.

A.CH.BISTRITA

13.08

ALBA IULIA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

13.08

ALBA IULIA

C.A.C.

A.CH.ALBA

14.08

ALBA IULIA

C.A.C.I.B.

A.CH.ALBA

14.08

ALBA IULIA

C.A.C.

A.CH.ALBA

20.08

SFANTU GHEORGHE

C.A.C.I.B.

A.CH.COVASNA

20.08

SFANTU GHEORGHE

C.A.C.

A.CH.COVASNA

21.08

SFANTU GHEORGHE

C.A.C.I.B.

A.CH.COVASNA

09.09

TARGU MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

09.09

TARGU MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

10.09

TARGU MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

10.09

TARGU MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

11.09

TARGU MURES

C.A.C.

A.CH.MURES

11.09

TARGU MURES

C.A.C.I.B.

A.CH.MURES

24.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

24.09

IASI

C.A.C.I.B.

A.CH.IASI

25.09

IASI

C.A.C.

A.CH.IASI

25.09

IASI

C.A.C.I.B.

A.CH.IASI

15.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

15.10

TURDA

C.A.C.

A.CH.TURDA

16.10

TURDA

C.A.C.I.B.

A.CH.TURDA

CLUBURI 2022 

 

DATA

LOCALITATEA

COMPETIŢIE

ORGANIZATOR

14-01

ORADEA

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

15.01

ORADEA

MD 1,2,3

C.C.B.O.

15.01

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

15.01

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

16.01

ORADEA

MD 1,2,3

C.C.B.O.

05.02

ARAD

BH;T.S.A.C.

A.C.M.R.

12-13.02

BUCURESTI

MD 1,2,3

A.C.M.R.

24.02

PITESTI

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

25.02

PITESTI

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

25.02

PITESTI

MD 1,2,3

C.C.B.O.

26.02

PITESTI

MD 1,2,3

C.C.B.O.

26.02

PITESTI

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

05.03

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

05.03

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

A.S.A.O.

05-06.03

CARCEA (DJ)

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

05-06.03

CARCEA (DJ)

SELECTIE

C.N.C.G.

12-13.03

MANDRULOC (AR)

MD 1,2,3

A.C.M.R.

12-13.03

TIMISOARA

IPO-R;T.S.A.C.

C.N.E.C.

19.03

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

19.03

TARGU MURES

BH;T.S.A.C.

A.CH.MURES

20.03

TARGU MURES

IPG 1,2,3

A.CH.MURES

25.03

DUMBRAVENI

COMPETITIE CLUB

C.T.T.B.R.

27.03

DUMBRAVENI

COMPETITIE CLUB

C.C.R.

02-03.04

CAMPIA TURZII

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

02-03.04

CAMPIA TURZII

SELECTIE

C.N.C.G.

09.10.04

CRAIOVA

IPO-R

C.N.E.C.

30.04-01.05

GAIESTI

IGP

C.N.C.G.

01.05

SUCEAVA

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

06.05

TIMISOARA

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

06.05

TIMISOARA

COMPETITIE CLUB

C.C.A.R.

14-15.05

TIMISOARA

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

14-15.05

TIMISOARA

SELECTIE

C.N.C.G.

27-29.05

SFANTU GHEORGHE

IGP

C.N.C.G.

02.06

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

02.06

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.C.T.R.

04-05.06

DEVA

IPO-R;T.S.A.C.

C.N.E.C.

10.06

BISTRITA

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

11.06

BISTRITA

MD 1,2,3

C.C.B.O.

11.06

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

12.06

BISTRITA

MD 1,2,3

C.C.B.O.

12.06

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

12.06

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

C.C.R.

12.06

BISTRITA

COMPETITIE CLUB

C.C.R.

11-12.06

PETRESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

11-12.06

PETRESTI

SELECTIE

C.N.C.G.

19.06

FOCSANI

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

02.07

PLOIESTI

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

08.07

ARAD

COMPETITIE CLUB

C.C.A.R.

16.07

RUCAR

COMPETITIE CLUB

A.S.A.O.

30-31.07

BASCOV

COMPETITIE CLUB

C.N.C.G.

30-31.07

BASCOV

SELECTIE

C.N.C.G.

30-31.07

CRAIOVA

IPO-R;T.S.A.C.

C.N.E.C.

06-07.08

BUCURESTI

MD 1,2,3

A.C.M.R.

03-04.09

CORBU

IPO-R;T.S.A.C.

C.N.E.C.

05.09

BAIA SPRIE

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

09.09

TARGU MURES

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

16.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

17.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

MD 1,2,3

C.C.B.O.

17.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

18.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

MD 1,2,3

C.C.B.O.

18.09

DUNAVATU DE JOS (TL)

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

16-18.09

CRAIOVA

IPO-R

C.N.E.C.

30.09-02.10

SLOBOZIA

CAMPIONAT CRESTERE

C.N.C.G.

30.09-02.10

SLOBOZIA

SELECTIE

C.N.C.G.

15-16.10

PODARI (DJ)

BH; T.S.A.C.

C.N.C.G.

22.10

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.N.T.

22.10

ARAD

COMPETITIE CLUB

A.S.A.O.

04-06.11

CRAIOVA

CAMPIONAT NATIONAL SALVARE

C.N.E.C

05.11

ORADEA

BH;T.S.A.C.

C.C.B.O.

05.11

ORADEA

IGP 1,2,3 – PROBA 1

C.C.B.O.

05.11

ARAD

BH;T.S.A.C.

A.C.M.R.

05.11

RUCAR

COMPETITIE CLUB

A.R.K.C.C.

06.11

ORADEA

IGP 1,2,3 – PROBA 2

C.C.B.O.

06.11

ORADEA

MD 1,2

C.C.B.O.

06.11

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

06.11

ORADEA

AG;OB;CANICROSS

C.C.B.O.

07.11

ORADEA

IGP 1,2,3 – PROBA 3

C.C.B.O.

07.11

ORADEA

MD 3

C.C.B.O.

07.11

ORADEA

COMPETITIE CLUB

C.C.B.O.

07.11

ORADEA

AG;OB;CANICROSS

C.C.B.O.

19-20.11

PECICA (AR)

MD 1,2,3

A.C.M.R.

25-27.11

PECICA (AR)

IGP-C.A.C.I.T.

C.N.C.G.

A.C.M.

Asociatia Club Mondioring

A.C.L.R.

Asociatia pentru Caini Limieri din Romania

A.C.P.R.

Asociatia pentru Caini Pontatori din Romania

A.D.R.K.

Asociatia Danubius Rottweiler Klub

A.R.K.C.C.

Asociatia Russian Karolek Caucasian Club

B.C.C.

Boxer Club Carpatia

C.C.A.R.

Clubul Cainilor de Agrement din Romania

C.C.R.

Carpatin Club Romania

C.C.C.

Clubul Crescatorilor de Corbi

C.D.C.

Clubul de Dresaj Canin

C.N.B.C.P.C.R.C.R.B.

Clubul National Bucovina al Crescatorilor si Proprietarilor de Caini de Rasa Ciobanesc Romanesc de Bucovina

C.N.C.G.

Clubul National de Ciobanesc German

C.N.C.A.

Clubul National Caini Aret

C.N.E.C.

Clubul National de Educare Canina

C.N.C.T.R.

Clubul National al Cresactorilor de Teckel din Romania

C.N.T.

Clubul National de Terrieri

C.S.C.

Cocker Spaniel Club

D.C.R.

Doberman Club Romania

E.B.C.R.

English Bulldog Club Romania

M.C.R.

Mioritic Club Romania

R.R.C.

Romania Retriever Club

S.A.O.

Asociatia S.A.O. – Ciobanesc de Asia Centrala


 

 

Actualizari foto si video

Fotografii Best in Show: newTimisoara,newCluj-Napoca

Video Best in Show: Timisoara

Video Seminarii: Seminar Dr. Tamas Jakkel - Teme: 1. O eră nouă, noi provocări. 2. Tip, standard, stil, sănătate

cdmec142